Статті / Клімат-контроль для пластикових вікон в Запоріжжі - вентиляція вікон

Клімат-контроль для пластикових вікон в Запоріжжі - вентиляція вікон

Встановивши металопластикові вікна в Запоріжжі, деякі з нас стикаються з проблемою виникнення конденсату на склопакеті або простіше кажучи вікна починають плакати. Існують різні причини виникнення цього явища, найчастіше це пов'язано з тим, що нові пластикові вікна на відміну від старих дерев'яних з великою кількістю щілин, повністю герметичні. Але, незважаючи на дивну шумо і теполоізоляцію, вони перешкоджають природної циркуляції свіжого повітря в приміщенні.

 

Як відомо недолік кисню погіршує комфортність проживання, впливає на перепади настрою, погіршує сон, а підвищена  вологість призводить до ймовірності виникнення цвілі на укосах, склопакетах. Рішенням цієї проблеми, звичайно, може стати традиційне  провітрювання, але найчастіше воно виконується не регулярно і не довгий час, особливо якщо вікна виходять на гучну вулицю  чи проїжджу частину. 

 

Вихід зі сформованої ситуації може запропонувати компанія ТОВ “Віконний центр”. У нас ви можете встановити пластикові вікна з клапаном клімат-контролю.

 

Клімат контроль - це система, яка давно зарекомендувала себе у країнах Євросоюзу і використовується там повсюдно, основою її є спеціальний вентиляційний клапан, що розміщується над стулкою в рамі.  Повітря з вулиці, проходячи через невеликі отвори клапана  повністю адаптується до температури приміщення, що робить навіть зимове провітрювання комфортним. Для регулювання провітрювання клапан оснащений спеціальною заслінкою. У відкритому стані повітря надходить у приміщення постійно, провітрювання відбувається делікатно і  без протягів.  При використанні клапана за 7-8 годин повністю оновлюється  повітря в кімнаті площею 25 квадратних метрів. Систему клімат-контролю можна встановити як на стадії виробництва пластикового вікна в Запоріжжі, так і вже на готові вироби. Вам не варто переживати про зовнішньому вигляді ваших нових вікон, так як клапан клімат-контролю не псує їх.

 

Переваги металопластикових вікон з клімат-контролем перед звичайним металопластиковим вікном:

- провітрювання без протягів, пилу та комах;

- оптимальний рівень вологості в приміщенні, ймовірність появи цвілі і грибка на укосах, підвіконні і склопакеті зводиться до мінімуму;

- підвищення рівня безпеки в будинку з маленькими дітьми і домашніми тваринами;

- високий рівень звукоізоляції, так як для провітрювання не потрібно повністю відкривати вікно. Шумоізоляція пластикових вікон з клапаном складе 42 Дб.

- істотно знижує ймовірність злому при можливості постійного провітрювання приміщення в час, коли нікого немає вдома;

- збереження мікроклімату в приміщенні, зниження рівня алергенів, що проникають у будинок через відкрите вікно;

- істотно знижує навантаження на фурнітуру, що збільшує термін її служби.

 

Якщо Ви хочете купити пластикове вікно в Запоріжжі, а саме встановити даний “дихаюче вікно” з клапаном клімат-контролю, Ви зможете, звернувшись в компанію ТОВ “Віконний центр”.  Ми допоможемо Вам зробити Ваш будинок затишніше.


Квітень 4, 2018 09:47 • Переглядів: 2428