Статті / Чому жовтіють ПВХ-вікна?

Плануючи встановлення металопластикового вікна в Запоріжжі, всі ми хочемо, щоб вона прослужила нам довгі роки без поломок і регулювань. Одним з найбільш важливих критеріїв для споживача є зовнішній вигляд нового пластикового вікна. Спочатку всі вікна мають ідеально білий колір, але з плином часу деякі клієнти стикаються з такою проблемою, як пожовтіння профілю. Профіль може поміняти свій колір з деяких причин

 

1.Якість пластику.

Одна з найпоширеніших причин пожовтіння профілю ПВХ - це низька якість стабілізаторів, що входять до його складу. Часто недобросовісні виробники, для того щоб знизити вартість своєї продукції додають неякісні стабілізатори та антиоксиданти або знижують їх частку в суміші до мінімуму. Пов'язано це з тим, що двоокис титану, що відповідає за колір профілю має високу закупівельну вартість, відповідно його ціна впливає на вартість кінцевого продукту.

 

2.Неправильний догляд за ПВХ конструкцією.

Ще одна причина зміни кольору - це неправильний догляд за металопластиковим вікном або дверима. За профілем ПВХ дуже просто доглядати. Його легко мити, завдяки ідеально гладкої поверхні. Але є важлива особливість, при митті категорично забороняється використовувати лужні, кислотовмісні речовини, ацетон і бензин. Також неприпустимо використання металевих губок.

 

Як зберегти колір пластику:

1.При купівлі металопластикового вікна в Запоріжжі віддавайте перевагу заводській збірці, так ви гарантовано отримаєте якісний продукт. Адже всі конструкції, які виготовляються на великому заводі, мають сертифікати відповідності.

2.Довірте установку вікна професіоналам.

3.Для догляду за ПВХ профілем використовувати слабкий мильний розчин.

 

Які ж пластикові вікна не жовтіють?

Високоякісний імпортний профіль не жовтіє, так як в його склад входить двоокис титану, який є ефективним білим барвником і при цьому дуже дорогим. Двоокис титану Ви можете знайти також у складі якісної зубної пасти і навіть в кремі для засмаги! Завдяки цьому компоненту профіль зберігає свою білизну навіть при тривалій експлуатації.

 

Тому якщо Ви хочете поставити високоякісні металопластикові вікна в Запоріжжі не варто економити! Ми радимо Вам вибирати вікна відомих брендів, таких як VEKA, REHAU, WDS.

 

Компанія «Віконний центр» Запоріжжя

працює тільки з високоякісними

профільними системами.

(061)270-70-07, (061)701-19-77

(066)577-88-99, (097)977-31-77

 

Статті:

ПСУЛ-стрічка в Запоріжжі

Кредит на металопластикові вікна

Узаконення балконів у Запоріжжі


Грудень 30, 2018 13:48 • Переглядів: 3833